Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie imprimanta cu margini perforate tractor matriciala A3 in 1 exp B4U

Număr anunț
DA41087334
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA BUCURESTI-ILFOV (CUI 26361041)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30199330-2 · Hartie continua pentru imprimante de computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.346,40 RON
Valoare atribuită
1.346,40 RON
Data publicării
01.09.2026 12:40
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.346,40 RON

din 1.346,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.