Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rezerva mina pix 0,7mm PILOT FRIXION ALBASTRU 3buc/set+Rezerva mina pix PILOT FRIXION ROSU 3 buc/set

Număr anunț
DA41087092
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Calarasi (CUI 4294049)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
419,28 RON
Valoare atribuită
419,28 RON
Data publicării
01.09.2026 12:29
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

419,28 RON

din 419,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.