Ofertă acceptată
Cumpărare directă
COVOR CAUCIUC NBR 10X1200 MM
- Număr anunț
- DA41085533
- Autoritate contractantă
- AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
- Furnizor / câștigător
- ROMIR RULMENŢI S.R.L. (CUI RO48565514)
- Cod CPV
- 19512000-8 · Articole de cauciuc nevulcanizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.400 RON
- Valoare atribuită
- 9.400 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:16
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.400 RON
din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro