Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet spital

Număr anunț
DA41084621
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
Furnizor / câștigător
ACTIV PROMPT MED S.R.L. (CUI 46465020)
Cod CPV
30194900-4 · Huse de protectie pentru planuri de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.977,50 RON
Valoare atribuită
16.977,50 RON
Data publicării
01.09.2026 10:34
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.977,50 RON

din 16.977,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.