Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet imprimate scolare

Număr anunț
DA41088930
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ''LUCIAN BLAGA'' FARCASA (CUI 29158255)
Furnizor / câștigător
TIPOCAR S.R.L. (CUI RO17410064)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.035 RON
Valoare atribuită
2.035 RON
Data publicării
01.09.2026 13:52
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.035 RON

din 2.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.