Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie VIVA CATALOG pt. COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU ,TG-JIU

Număr anunț
DA41088380
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC GENERAL GHEORGHE MAGHERU TG-JIU (CUI 4666339)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
72322000-8 · Servicii de gestionare a datelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.125 RON
Valoare atribuită
21.125 RON
Data publicării
01.09.2026 13:26
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.125 RON

din 21.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.