Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet carti biblioteca
- Număr anunț
- DA41088196
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA OLT ION MINULESCU SLATINA (CUI 4394587)
- Furnizor / câștigător
- DIRECT CLIENT SERVICES SRL (CUI RO11648548)
- Cod CPV
- 22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.294,02 RON
- Valoare atribuită
- 3.294,02 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:18
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.294,02 RON
din 3.294,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro