Ofertă refuzată Cumpărare directă

Derulator cablu electric, 50 m, 4 prize, cu maner

Număr anunț
DA41087525
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 250 (CUI 4340323)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
731,37 RON
Valoare finală
731,37 RON
Data publicării
01.09.2026 12:49
Termen limită
08.09.2026 17:00
Data finalizării
03.09.2026 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.