Ofertă acceptată Cumpărare directă

PAHARE CART 7 OZ LAVAZZA 50/SET,PROSOP Z FOLD (18 g/mp) 20SET/BAX,HARTIE IGIENICA HORECA R 24 ROL

Număr anunț
DA41087308
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL " IENACHITA VACARESCU (CUI 4280035)
Furnizor / câștigător
NENEA S.R.L. (CUI RO898999)
Cod CPV
39221123-5 · Pahare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.355,45 RON
Valoare atribuită
4.355,45 RON
Data publicării
01.09.2026 12:39
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.355,45 RON

din 4.355,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.