Ofertă acceptată Cumpărare directă

42122400-4 Pompe centrifuge si elevatoare de lichide (Rev.2)

Număr anunț
DA41087306
Autoritate contractantă
COMUNA JICHISU DE JOS (PRIMARIA JICHISU DE JOS) (CUI 4617670)
Furnizor / câștigător
WILO TRANS SRL (CUI RO7476940)
Cod CPV
42122400-4 · Pompe centrifuge si elevatoare de lichide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216.000 RON
Valoare atribuită
216.000 RON
Data publicării
01.09.2026 12:39
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216.000 RON

din 216.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.