Ofertă acceptată Cumpărare directă

Valtti opaque(vinha)tvt 2664 10 L

Număr anunț
DA41087245
Autoritate contractantă
Comuna Praid (Consiliul Local Praid) (CUI 4368103)
Furnizor / câștigător
TM-COLOR SRL (CUI RO10342450)
Cod CPV
44812220-3 · Vopsele de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
826,73 RON
Valoare atribuită
826,73 RON
Data publicării
01.09.2026 12:36
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

826,73 RON

din 826,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.