Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar dosare cu sina metalica TARE din carton duplex alb
- Număr anunț
- DA41086895
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pneumoftiziologie Calarasi (CUI 4294049)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 500 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:19
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
500 RON
din 500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro