Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet auxiliare didactice limba engleza

Număr anunț
DA41086036
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ZAU DE CAMPIE (CUI 15399555)
Furnizor / câștigător
UNISCAN GRUP EDUCATIONAL SRL (CUI RO11209151)
Cod CPV
22112000-8 · Manuale scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.774,77 RON
Valoare atribuită
2.774,77 RON
Data publicării
01.09.2026 11:40
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.774,77 RON

din 2.774,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.