Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tipizate scolare 14

Număr anunț
DA41085828
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 115 (CUI 33374206)
Furnizor / câștigător
FISTEM GRUP SRL (CUI 23182700)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.749,90 RON
Valoare atribuită
1.749,90 RON
Data publicării
01.09.2026 11:31
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.749,90 RON

din 1.749,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.