Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta numar 467162125 - REVIZIA BASARAB

Număr anunț
DA41085524
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SCHRACK TECHNIK S.R.L. (CUI RO10980661)
Cod CPV
31220000-4 · Componente de circuite electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
543,08 RON
Valoare atribuită
543,08 RON
Data publicării
01.09.2026 11:15
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 11:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

543,08 RON

din 543,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.