Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMIODARONA LPH 200 mg X 30 compr.

Număr anunț
DA41085111
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
BIOEEL (CUI RO1199107)
Cod CPV
33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
600,60 RON
Valoare atribuită
600,60 RON
Data publicării
01.09.2026 10:56
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

600,60 RON

din 600,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.