Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanta in implematrea proiectului "ACHIZIȚIA UNUI BULDOEXCAVATOR - AFIR"
- Număr anunț
- DA41085100
- Autoritate contractantă
- Orasul Novaci (CUI 4666126)
- Furnizor / câștigător
- URBIUM DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 46456677)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.428,05 RON
- Valoare atribuită
- 10.428,05 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 10:55
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.428,05 RON
din 10.428,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro