Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hipoclorit de sodiu solutie 12,5% clor activ

Număr anunț
DA41084404
Autoritate contractantă
UAT Comuna Stejaru (CUI 4508673)
Furnizor / câștigător
CHIMCOMPLEX SA BORZESTI (CUI RO960322)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610 RON
Valoare atribuită
610 RON
Data publicării
01.09.2026 10:24
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

610 RON

din 610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.