Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare si studii -BAZA SPORTIVA CORNI

Număr anunț
DA41084373
Autoritate contractantă
COMUNA CORNI (CUI 3748503)
Furnizor / câștigător
AMODELIC S.R.L. (CUI 43672749)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.000 RON
Valoare atribuită
62.000 RON
Data publicării
01.09.2026 10:22
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 10:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.000 RON

din 62.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.