Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat
ASISTENȚĂ TEHNICĂ ȘI SUPORT OPERAȚIONAL
- Număr anunț
- DA41083789
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANDOMINIC (CUI 4245879)
- Furnizor / câștigător
- ORIGO GFT SRL-D (CUI 34982856)
- Cod CPV
- 72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 63.000 RON
- Valoare atribuită
- 60.900 RON 3,3% sub estimat
- Data publicării
- 01.09.2026 09:58
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.900 RON
din 63.000 RON estimat
3,3%
Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 2.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.