Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectanti

Număr anunț
DA41088867
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PARFUM DE TEI CLUJ NAPOCA (CUI 4779001)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760 RON
Valoare atribuită
760 RON
Data publicării
01.09.2026 13:49
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760 RON

din 760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.