Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii extindere retea internet

Număr anunț
DA41088127
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIPRIAN PORUMBESCU (CUI 16809475)
Furnizor / câștigător
GENERAL DYNAMICS SRL (CUI RO24740960)
Cod CPV
32412110-8 · Retea internet (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.432 RON
Valoare atribuită
4.432 RON
Data publicării
01.09.2026 13:16
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.432 RON

din 4.432 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.