Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa compatibila Epson pentru videoproiector Epson H973B
- Număr anunț
- DA41089965
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI (CUI 24553423)
- Furnizor / câștigător
- DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
- Cod CPV
- 34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 909,09 RON
- Valoare atribuită
- 909,09 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:42
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
909,09 RON
din 909,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro