Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stingator P50 16869/15000
- Număr anunț
- DA41089947
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ECOSAL GALATI (CUI RO23973046)
- Furnizor / câștigător
- MAR - INA - PRODPREST SRL (CUI RO5202760)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.920 RON
- Valoare atribuită
- 3.920 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:42
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 15:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.920 RON
din 3.920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro