Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuire hard 4TB si salvare date
- Număr anunț
- DA41089701
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Vranesti (CUI 29078504)
- Furnizor / câștigător
- SMART OFFICE SOLUTIONS SRL (CUI RO18685756)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.220 RON
- Valoare atribuită
- 1.220 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:30
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.220 RON
din 1.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro