Acasă · Licitații
· Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii privind elaborarea Strategiei pentru Tineret a Municipiului Brașov 2026–2035
- Număr anunț
- DA41089643
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- ACTIVE RESEARCH CONSULTING (CUI 38581474)
- Cod CPV
- 73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.880 RON
- Valoare atribuită
- 49.880 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:27
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.880 RON
din 49.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro