Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus toner Sharp BP50C31

Număr anunț
DA41089327
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "INALTAREA DOMNULUI (CUI 24553423)
Furnizor / câștigător
DUO MANAGER COM S.R.L. (CUI RO5168057)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.190,08 RON
Valoare atribuită
3.190,08 RON
Data publicării
01.09.2026 14:11
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.190,08 RON

din 3.190,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.