Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Constuire grupuri sanitare Parter anexate corpurilor existente str Industriei 19, Costești, Arges
- Număr anunț
- DA41089271
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- AND SECOM INTEXIM S.R.L. (CUI RO7116755)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 393.950 RON
- Valoare atribuită
- 393.950 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:09
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
393.950 RON
din 393.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro