Ofertă acceptată Cumpărare directă

006R04728 CARTUS TONER BLACK 6000 PAG ORIGINAL VersaLink B410 B415

Număr anunț
DA41089181
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA COVASNA (CUI 4404672)
Furnizor / câștigător
ULM CART SRL (CUI RO28530325)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.290 RON
Valoare atribuită
5.290 RON
Data publicării
01.09.2026 14:04
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.290 RON

din 5.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.