Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACCESORII UTV CAN-AM TRAXTER 6X6 XU HD10
- Număr anunț
- DA41089038
- Autoritate contractantă
- Comuna Colti (Primaria Comunei Colti) (CUI 4154355)
- Furnizor / câștigător
- EXTREME RIDES OFF ROAD S.R.L. (CUI RO44986634)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.078,50 RON
- Valoare atribuită
- 32.078,50 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:58
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32.078,50 RON
din 32.078,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro