Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii transport pasageri, local in Bucuresti si pe rutele Bucuresti – Sinaia – Bucuresti & Bucure

Număr anunț
DA41089009
Autoritate contractantă
MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
Furnizor / câștigător
ENKI BUSINESS SRL (CUI 23481965)
Cod CPV
60130000-8 · Servicii de transport rutier specializat de pasageri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.371,90 RON
Valoare atribuită
15.371,90 RON
Data publicării
01.09.2026 13:56
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.371,90 RON

din 15.371,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.