Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cliseu stampila TR. 4911

Număr anunț
DA41088972
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL SATU MARE (CUI 3963897)
Furnizor / câștigător
ŞERBĂNESCU BUSINESS CENTER S.R.L. (CUI 41200758)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
188,40 RON
Valoare atribuită
188,40 RON
Data publicării
01.09.2026 13:54
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,40 RON

din 188,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.