Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cititor carduri de sanatate ACS ACR83 ( ACR83U-A1 ) cu tastatura si ecran certificat CNAS
- Număr anunț
- DA41088329
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- GEMCARD SERVICES SRL (CUI RO31087725)
- Cod CPV
- 30230000-0 · Material informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245 RON
- Valoare atribuită
- 245 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:24
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
245 RON
din 245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro