Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ansamblu polita monitor cu montaj pe perete

Număr anunț
DA41088055
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
AVANT MARIS MEDICAL SRL (CUI RO33368760)
Cod CPV
30237260-9 · Suporturi de montare pe perete pentru monitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.600 RON
Valoare atribuită
20.600 RON
Data publicării
01.09.2026 13:13
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.600 RON

din 20.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.