Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de deratizare

Număr anunț
DA41087399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA IPOTESTI (CUI 14124190)
Furnizor / câștigător
NORDEV S.R.L. (CUI 48559113)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.733,60 RON
Valoare atribuită
1.733,60 RON
Data publicării
01.09.2026 12:43
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.733,60 RON

din 1.733,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.