Ofertă acceptată Cumpărare directă

CE285A (85A) CARTUS TONER BLACK (1.600 PAGINI) COMPATIBIL 100% NOU HP LJ PRO P1102 P1105 M1132

Număr anunț
DA41087137
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Calarasi (CUI 4294049)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
83,08 RON
Valoare atribuită
83,08 RON
Data publicării
01.09.2026 12:31
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

83,08 RON

din 83,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.