Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Incarcare cu freon auto SB80AVR BVI Sibiu DRV BV
- Număr anunț
- DA41086673
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Vamala Romana (CUI 45789320)
- Furnizor / câștigător
- MIRONIMOB SRL (CUI RO33712439)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 238,02 RON
- Valoare atribuită
- 238,02 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 12:09
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
238,02 RON
din 238,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro