Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRODUSE UZ GOSPODARESC

Număr anunț
DA41086500
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GLODEANU SARAT (CUI 29084506)
Furnizor / câștigător
OMNI MARKET SRL (CUI 18520545)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109,92 RON
Valoare atribuită
109,92 RON
Data publicării
01.09.2026 12:00
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109,92 RON

din 109,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.