Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit de masina 4WD cu senzor ultrasonic HC-SR04, Bitmi 10088 REF.5119 EL
- Număr anunț
- DA41086378
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- BITMI TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 38218305)
- Cod CPV
- 42997300-4 · Roboti industriali (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940 RON
- Valoare atribuită
- 940 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:55
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
940 RON
din 940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro