Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de verificare ACFN de precizie medie pana la 30 kg
- Număr anunț
- DA41085973
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP.BOBOCEII NR.19 (CUI 29368478)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
- Cod CPV
- 50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66,99 RON
- Valoare atribuită
- 66,99 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 11:36
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66,99 RON
din 66,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro