Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare ACFN de precizie medie pana la 30 kg

Număr anunț
DA41085907
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA " ION BANCILA (CUI 15722337)
Furnizor / câștigător
BIROUL ROMAN DE METROLOGIE LEGALA (CUI RO4283376)
Cod CPV
50433000-9 · Servicii de calibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
133,98 RON
Valoare atribuită
133,98 RON
Data publicării
01.09.2026 11:34
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

133,98 RON

din 133,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.