Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENOFER 100 MG FER/5 ML SOL INJ/PERF CT*5 FIOLE*5 ML

Număr anunț
DA41085826
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.434 RON
Valoare atribuită
1.434 RON
Data publicării
01.09.2026 11:31
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.434 RON

din 1.434 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.