Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparati interioare

Număr anunț
DA41081733
Autoritate contractantă
GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL (CUI 4040156)
Furnizor / câștigător
REBICOR FXF 2019 S.R.L. (CUI ro40786013)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.889,96 RON
Valoare atribuită
40.889,96 RON
Data publicării
01.09.2026 07:17
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.889,96 RON

din 40.889,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.