Ofertă refuzată Cumpărare directă

Piese si accesorii pentru fotocopiatoare, Kit Imaging Unit Lexmark CX522

Număr anunț
DA41078893
Autoritate contractantă
COMUNA VULTURENI (CONSILIUL LOCAL VULTURENI) (CUI 4455170)
Furnizor / câștigător
MAGIC IT SECURITY S.R.L. (CUI 43587295)
Cod CPV
30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.850 RON
Valoare finală
3.850 RON
Data publicării
31.08.2026 13:33
Data finalizării
01.09.2026 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.