Acasă · Licitații
· Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de consultanță specializată în domeniul schimbărilor climatice
- Număr anunț
- DA41073760
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Zona Metropolitana Cluj (CUI 24922911)
- Furnizor / câștigător
- URBICUS STADTPLANUNG S.R.L. (CUI RO46912870)
- Cod CPV
- 73000000-2 · Servicii de cercetare si de dezvoltare si servicii conexe de consultanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 60.299,10 RON
- Valoare atribuită
- 60.299,10 RON
- Data publicării
- 31.08.2026 09:03
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
60.299,10 RON
din 60.299,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro