Ofertă acceptată Cumpărare directă

Executie lucrari bransament electric pt AEE statie de reincarcare AFM

Număr anunț
DA41089568
Autoritate contractantă
COMUNA DARMANESTI (PRIMARIA COMUNEI DARMANESTI) (CUI 4402540)
Furnizor / câștigător
AMIRAS C&L IMPEX SRL (CUI RO917713)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.847,91 RON
Valoare atribuită
3.847,91 RON
Data publicării
01.09.2026 14:23
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.847,91 RON

din 3.847,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.