Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiectare si Executie pt modernizare iluminat public

Număr anunț
DA41089336
Autoritate contractantă
COMUNA BREZOAELE (PRIMARIA COMUNEI BREZOAELE) (CUI 4449348)
Furnizor / câștigător
UNDER PRESSURE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 43501510)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
692.280 RON
Valoare atribuită
692.280 RON
Data publicării
01.09.2026 14:12
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

692.280 RON

din 692.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.