Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Verificare priza/prize de pamant si paratrasnet (verificare PRAM) cu emitere certificat 1-2 buc
- Număr anunț
- DA41089205
- Autoritate contractantă
- Centrul Regional de Transfuzii Sanguine Constanta (CUI 4301219)
- Furnizor / câștigător
- BDA GIL ELECTRIC SRL (CUI RO21939854)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350 RON
- Valoare atribuită
- 350 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 14:05
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 16:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
350 RON
din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro