Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse de curatenie

Număr anunț
DA41089176
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic ,,Constantin Brâncusi,, Pestisani (CUI 4666207)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI RO18509431)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.360,56 RON
Valoare atribuită
2.360,56 RON
Data publicării
01.09.2026 14:04
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.360,56 RON

din 2.360,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.