Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Compresa sterila pentru arsuri FLAMADERM, 20 cm x 20 cm
- Număr anunț
- DA41088807
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Arad (CUI 7422690)
- Furnizor / câștigător
- TAISSIS CONCEPT SRL (CUI RO10122358)
- Cod CPV
- 33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON
- Data publicării
- 01.09.2026 13:47
- Termen limită
- 06.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 01.09.2026 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420 RON
din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro